Bilecik’in gündemini gazetemiz YARIN belirliyor. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Bilecik’e geleceği haberi yarin11.com internet sitemizde bir günde 17 bin 215 kişiye ulaştı. Diğer yandan 85.107 kişinin oy kullandığı anketimiz de kamuoyunda geniş bir yankı uyandırdı.

58 yıldır Bilecik gündemini belirleyen YARIN Gazetesi ve son yıllara izlenmede en ön sırada olan haber sitemiz yarin11.com ardı ardına yaptığı önemli haberler  ile Bilecik gündemini belirlerken, kamuoyu oluşturmaya devam ediyor.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın ilimize geleceği haberini yine ilk duyuran yarin 11.com bir günde 17 bin 215 tekil izlenmeye ulaştı. İlimizin önde gelen siyasileri ve bürokratları Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın ilimize geleceğini internet sitemizden duyarken haberimiz büyük yankı uyanırdı.

TWİTTER VE BORSAYA DAMGA VURDU

Haberimiz twitterda önemli sayıda takipçileri bulunan siyasiler ve özellikle borsa takipçileri tarafından paylaşırken borsaya damga vurdu. Söğüt altın madeni sahibi Gübretaş’ın hisseleri yüzde 8 artış göstererek hisse sahiplerine kazanç sağladı.

Gündeme dair en hızlı ve en doğru haberler için YARIN Gazetesini ve yarin11.com internet sitemizi izlemeye devam edin