Bilecik Ticaret ve Sanayi Odası (TSO), Kalite Yönetim Standardı çerçevesinde sürdürülen 9001:2015 Gözetim Tetkiki, Bursa Türk Standartları Enstitüsü Bölge Müdürlüğü tetkikçilerinden Baş Tetkikçi Mustafa Ekin nezaretinde gerçekleştirildi.

TSO’dan yapılan açıklamada, “Odamız üyelerine sunmuş olduğumuz hizmetin kalitesi ve devamlılığı açısından belgemizin üyelerimize hayırlı olmasını temenni ederiz.

Yapılan denetimde Bilecik Ticaret ve Sanayi Odası´nın sahip olduğu ve akreditasyon sisteminin de temelini teşkil eden TSE EN ISO 9001:2015 Kalite Yönetim Sistemi’nin uygulamaları, prosesler ve Kalite Yönetim Sisteminin etkinliği detaylı olarak tetkik edildi. Mevcut uygulamaların yanı sıra üyelerine sunulan hizmetin sürekli biçimde iyileştirilmesine yönelik görüş ve öneriler ele alındı. Denetimde Odamız Genel Sekreteri Doğan Gürkan Akyol ve Kalite ve Akreditasyon Sorumlusu/Muhasebe Müdürü Ümit Aysev Güçlü hazır bulundu.

Kalite Yönetim Sistemlerinin kurulması ve uygulanması aşamalarında Odamız Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Ergün ve Yönetim Kurulumuza Kalite ve Akreditasyon Sorumlusu Ümit Aysev Güçlü ve Personellerimize teşekkür ederiz.” İfadelerine yer verildi.

Editör: BETÜL KESİK