Kültür ve Turizm Bakanlığı Başmüfettişi Hasan Torlak Gölpazarı ilçesini ziyaret etti.

Başmüfettişi Hasan Torlak, İl Kültür ve Turizm Müdürü Serkan Bircan ve Gölpazarı Belediye Başkanı Hayri Suer, Kültür ve Turizm Bakanlığı destekleri ile yapımı devam eden Kültür Merkezi, Restorasyon sokak sağlıklaştırma projelerini yerinde inceledi.

Yapışan inceleme ile ilgili bilgi veren Belediye Başkanı Suer, “Projesi bitme aşamasında olan 3.etap sokak sağlıklaştırma hakkında sunum yaparak detaylı bir şekilde bilgi verdik. İnşallah çok kısa zamanda başlıyoruz. Bu çalışmalar ile ilçemizin çehresinin değişeceğine turizm gelirlerinin artacağına inanıyoruz.

İlçemizin tanıtımına, isminin duyulmasına kültür ve turizm çalışmaları ile çok büyük bir katkı veren kıymetli hemşehrilerim;Bedriye Berber Engin, Hasan Taşçı, Selçuk Şahin, Nedim Küçük, Yaşariye Akkkaya, Rahime Yıldırım'a ilçemiz adına bu önemli toplantıya katılımlarından ve şimdiye kadar yapmış oldukları çalışmalarından dolayı teşekkür ederiz.Bu çalışmalara destek olan İl Kültür ve Turizm müdürü Sayın Serkan Bircan'a ayrıca teşekkür ederiz.”dedi. GAMZE ELMAS

Editör: BETÜL KESİK