Bilecik Belediyeler Birliği ve Bayırköy Belediye Başkanı Mustafa Yaman, başarıyla yürüttüğü belde çalışmalarının yanında Bilecik genelindeki birçok sosyal ve kültürel etkinliğe de katılarak destek veriyor.

Birçok düğün ve merasim ve açılışa katılarak yakınlarını ve dostlarını yalnız bırakmayan Başkan Yaman, aynı zamanda her kesimden vatandaşla samimiyetle bir araya gelerek sohbet ediyor.

Spor etkinliklerine önem veren Başkan Yaman, son olarak geçtiğimiz Pazar günü oynanan kritik Bilecikspor- Çankırıspor ‘un maçını da tribünde takip ederek taraftarın heyecanına ortak oldu. Bilecikspor’un galip geldiği maç sonrası bir paylaşım yapan Başkan Yaman, galibiyette emeği geçen herkese teşekkür etti.

Söğüt Şenliklerine katılan Başkan Yaman, ayrıca geçtiğimiz haftasonu başlayan 1. Karakucak Güreşleri için Osmaneli’nde de yerini aldı. Kıyasıya geçen güreşleri takip eden  Başkan Yaman, “Osmaneli belediye başkanlığımızın düzenlemiş olduğu 1. Karakucak güreşlerini saygıdeğer valimiz ile birlikte izledik Bu organizasyonu düzenleyen emek veren tüm kardeşlerimize teşekkürlerimi sunuyorum.” Dedi.

Çok sayıda etkinlik ve organizasyona katılarak destek veren Başkan Yaman’ın bu ziyaretleri birlik ve beraberliğe verdiği önemin de önemli bir göstergesi olarak değerlendiriliyor. BETÜL KESİK