Belediye Başkanı Melek Mızrak Subaşı, mahalle ve köylerde düzenlenen Hıdırellez şenliklerine katılarak vatandaşlarla bir araya geldi. Vatandaşlar ve çocuklarla buluşan Başkan Subaşı yoğun ilgi gördü.


Belediye Başkanı Melek Mızrak Subaşı, Bilecik Belediyesi katkılarıyla birçok mahalle ve köyde gerçekleştirilen Hıdırellez şenliklerine katılarak, vatandaşlarla bir arada olmaya devam ediyor.
Hafta sonu çalışma programı kapsamında vatandaşlarla bir araya gelen Başkan Subaşı, mahalle sakinlerini dinleyerek, talep ve görüşlerini alıyor.BAŞKAN SUBAŞI’NA YOĞUN SEVGİ GÖSTERİSİ

Vatandaşlar ve çocuklarla buluşan Başkan Subaşı’na mahalle sakinlerinden yoğun sevgi ve ilgi olurken, Başkan Subaşı da çocuklarla hatıra fotoğrafları çektiriyor. Yaptığı ziyaretler hakkında sosyal medya hesabında paylaşım yapan Başkan Subaşı, ‘’İstasyon ve Ertuğrulgazi Mahallesi'nde düzenlediğimiz Hıdırellez Şenliği'ne katılarak vatandaşlarımızla bir araya geldik ve ikramda bulunduk. Ayrıca köylerimizi de ziyaret ederek tüm vatandaşlarımızın Hıdırellez coşkusuna ortak olduk. Tüm vatandaşlarımızın Hıdırellez Bayramını kutluyor, sağlık, bereket ve mutluluk getirmesini diliyorum.’’ İfadelerini kullandı.

Kaynak: BETÜL KESİK