Burçin Köroğlu’nun başkanlığını yaptığı Güneşspor Kadın Kollarının çeşitli etkinliklerle kutladığı Anneler Günü programı büyük beğeni topladı.

Etkinlikler kapsamında; Kadınların katıldığı Dart Turnuvası sonrası kulüp yöneticileri, kazananlara hediyelerini takdim etti.

Ardından Bozüyük Girişimciliği Destekleme Derneği ile birlikte   “Kadının Güçlenmesi ve Toplumsal Etkisi “ konulu girişimcilik paneli düzenlendi. Panele Bozüyük Kaymakamı Adem Öztürk, İlçe Müftüsü Muammer Ölmez, İlçe Tarım Müdürü İsmail Aksu, İlçe Sosyal Hizmetler Müdürü Murat Akcan, Kent Konseyi Başkanı Nurettin Oydu, Bilecik Ticaret Odası Genç Girişimciler İcra Kurulu Başkan yardımcısı Ali Kirlik, Meliha Ercan Ortaokulu Müdürü İslam Özkul ve çok sayıda misafir katıldı.

Moderatörlüğünü Bilecik Ticaret Odası Kadın Girişimciler icra kurulu Başkanı Filiz Eğilmez’in yaptığı panelde; Eskişehir Sanayi Odası Meclis Üyesi ve iş insanı Berna  Kızılbük ve Gölpazarı Kurşunlu Köyü’nden girişimci ve ekoturizmci Bedriye Berber Engin tecrübelerini aktardılar. Samimi bir atmosferde geçen panel sonunda Güneşspor Kulübü Başkanı  Ümit Kök ve Bozüyük Girişimciliği Destekleme Derneği Başkanı Celali Yılmaz tarafından katılımcılara hediyeleri  takdim edildi.

Son olarak saat 19.30 da Anneler gününe özel müzik şöleni ve eğlence programı düzenlendi. Programda eğlenceli dakikalar geçiren Kadınlar bu tarz programların daha sık yapılmasını talep ettiler.

Kaynak: GAMZE ELMAS