Bilecik Belediye Başkanı Melek Mızrak Subaşı, İstanbul’a giderek İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nde birtakım görüşmeler gerçekleştirdi. Başkan Subaşı, ziyaretler kapsamında; İBB KİPTAŞ Genel Müdürü Ali Kurt, İBB Başkan Danışmanı İbrahim Kapaklıkaya, İSTAÇ Genel Müdürü Ziya Gökmen Togay ve İBB Ulaşım Dairesi Başkanı Barış Yıldırım ile bir araya geldi.

Bilecik Belediyesi ile İstanbul Büyükşehir Belediyesinin ortaklaşa hayata geçireceği projeler ile ilgili görüşmeler yapan Başkan Subaşı, “İBB ile olan ortak proje ve fikir alışverişlerimiz önceki dönemimizde olduğu gibi yeni dönemde de tüm hızıyla sürecek.” dedi.

Başkan Subaşı, ziyaretin ardından şu açıklamalarda bulundu:

“İstanbul Büyükşehir Belediyesi KİPTAŞ Genel Müdürü Ali Kurt, İBB Başkan Danışmanı İbrahim Kapaklıkaya, İSTAÇ Genel Müdürü Ziya Gökmen Togay ve İBB Ulaşım Dairesi Başkanı Barış Yıldırım’ı ziyaret ettim.

İBB ile olan ortak proje ve fikir alışverişlerimiz önceki dönemimizde olduğu gibi yeni dönemde de tüm hızıyla sürecek. Misafirperverlikleri için İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanımız Ekrem İmamoğlu ve değerli ekibine teşekkürlerimi sunuyorum.”

Kaynak: EMİNE TÜRKSOY