Bilecik Belediye Başkanı Melek Mızrak Subaşı, Rusya'da düzenlenen "Summer Moscow" Uluslararası Müzik Festivali'nde büyük bir başarıya imza ataran Bilecik Belediyesi Sanat Akademisi Öğrencisi Batuhan Erat ve ailesini makamında ağırladı.

10 yaşında Uluslararası bir festivale katılarak 3'üncülük elde eden Batuhan Erat ve ailesini tebrik eden Başkan Subaşı, genç yeteneğe bisiklet hediye etti. Erat'a başarılarının devamını dileyen Başkan Subaşı, ‘’27-29 Haziran tarihlerinde Rusya'da düzenlenen "Summer Moscow" Uluslararası Müzik Festivali'nde Sanat Akademimiz öğrencilerinden Batuhan Erat 3'üncülük elde ederek bizleri ve şehrimizi gururlandırmıştı.

Bugün öğrencimizi belediyemizde ağırladık. Uluslararası alanda ve bu denli prestijli bir yarışmada bizlere yaşatmış olduğu gurur dolayısıyla kendisine teşekkür ederek hediyemizi verdik. Öğrencimizi ve Sanat Akademisi eğitmenlerimizi bir kez daha tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyorum.’’ dedi.

Batuhan Erat ve aile üyeleri de elde edilen başarıdan dolayı duydukları mutluluğu belirterek, katkıları dolayısıyla Başkan Subaşı’ya teşekkür etti.

Aile üyeleri ve Bilecik Belediyesi Sanat Akademisi Eğitmeni Saltanat Sadvakasova’ya desteklerinden dolayı teşekkür eden Belediye Başkanı Melek Mızrak Subaşı, şimdiye kadar olduğu gibi bundan sonra da spor, eğitim ve gençlere yönelik tüm çalışmalara gerekli katkıları vermeye devam edeceklerini belirtti.

Kaynak: GAMZE ELMAS