Bilecik Belediye Başkanı Melek Mızrak Subaşı, geçtiğimiz yıl Bahçelievler Mahellesinde bulunan Dikiş Kursu’nda açılan sergiyi ziyaret etti.

Bilecik Belediye Başkanı Melek Mızrak Subaşı, Bahçelievler Mahallesinde geçtiğimiz yıl açılışı yapılan dikiş kursunda yapılan sergide üreten kadınlarla bir araya geldi.

Kadınların üretime katkıda bulunmasının çok kıymetli olduğunu her alanda dile getiren Başkan Subaşı, Muhtar Uğur Baklacı ile kadınların talep ve görüşlerini dinledi. Kursta ortaya çıkan birbirinden özel ürünleri yakından inceleyen Başkan Subaşı, vermiş olduğu emeklerden dolayı kadınlara teşekkür etti.

 Kursiyer kadınlar da verdiği desteklerden dolayı Başkan Subaşı’na teşekkür ederken,  üzerinde “Melek Şef” yazılı önlük hediye ettiler.

Başkan Subaşı, “Bahçelievler Mahallemizde yer alan Dikiş Kursumuza devam eden kadın kursiyerlerimizin düzenlediği serginin açılışını gerçekleştirdik. Birbirinden güzel el emeği eserleri yakından inceledik. Kadınların toplumsal hayatta daha fazla yer alması için çalışmaya devam edeceğiz.” İfadelerine yer verdi.

Kaynak: BİLECİK BELEDİYESİ