Belediye Başkan V. Melek Mızrak Subaşı, Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun başkanlığını yaptığı son grup toplantısına katıldı.

 Kemal Kılıçdaroğlu’nun Millet İttifakı Cumhurbaşkanı Adayı olarak açıklandığı Ankara programı kapsamında Milletvekili Yaşar Tüzün, Merkez İlçe Başkanı Berna Pamukcu ve il örgütü üyeleriyle birlikte genel merkezdeki çalışmalarda yer alan Başkan V. Subaşı, daha sonra ise grup toplantısına katıldı.

Sosyal medya hesabında paylaşım yapan Başkan V. Melek Mızrak Subaşı, ‘’Genel Başkanımız Sayın Kemal Kılıçdaroğlu’nun, son ve en anlamlı grup toplantısı için CHP ailemizle birlikte yerimizi aldık. Hakkımız size helal olsun Sayın Genel Başkanım, 13. Cumhurbaşkanım. Zalimlerin tahtını yıkmak ve huzurlu yarınlar için çalışacak, hep birlikte başaracağız!’’ ifadelerini kullandı

 GENEL BAŞKAN KILIÇDAROĞLU İLE BİR ARAYA GELDİ

Belediye Başkan V. Melek Mızrak Subaşı, Ankara programı kapsamında Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ile bir araya geldi.İl Belediye Başkanları ile birlikte Genel Başkan Kılıçdaroğlu’nu ziyaret eden Başkan V. Subaşı, sosyal medya hesabında; ‘’CHP İl Belediye Başkanları olarak Genel Başkanımız ve 13. Cumhurbaşkanımız Sayın Kemal Kılıçdaroğlu ile bir araya geldik. Yüreğinde yanan ve tüm ülkeye yayılan değişim heyecanına ortak olacak, bu mücadelede kendisiyle birlikte yılmadan yorulmadan yürüyeceğiz! Kazanacağız’’ ifadelerini kullandı.