Bilecik Belediye Başkanı Melek Mızrak Subaşı, “Mahalle Bulışmaları” programı kapsamında Kayıboyu Mahallesi’nde vatandaşlarla bir araya geldi.

Başkan yardımcıları ve birim müdürleriyle birlikte vatandaşların talep, şikayet ve isteklerini dinleyen Başkan Subaşı, mahalle muhtarı ve sakinlerden gelen talepleri not alarak, çözüme kavuşması için talimatlar verdi.

 Bilecik Belediyesi tarafından Kayıboyu mahallesinde yapılması planlanan projeler hakkında da bilgiler veren Başkan Subaşı, ‘’Kayıboyu Mahallemizde gerçekleştirdiğimiz Mahalle Buluşmasıyla vatandaşlarımızla bir araya gelerek istek, ihtiyaç ve önerilerini dinledik. Şehrimizin yönetiminde vatandaşlarımızın düşüncelerini önemsiyor, ortak bir akılla hizmet etmeye devam ediyoruz.’’ Dedi.

Muhtar Salih Yıldız ve mahalle sakinleri de gerçekleştirilen buluşmadan duydukları memnuniyeti belirterek, Belediye Başkanı Melek Mızrak Subaşı, başkan yardımcıları ve birim müdürlerine teşekkür etti.

Vatandaşların taleplerini en hızlı şekilde almak ve kısa sürede çözüme kavuşturmak amacıyla düzenlenen ‘’Mahalle Buluşması’’ programları devam edecek.

Kaynak: EMİNE TÜRKSOY