CHP’li Bilecik Belediye Başkan V. Melek Mızrak Subaşı, partisinin genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ile görüştü.

Görüşme sonrası sosyal medya hesabından paylaşım yapan Başkan Subaşı, “Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanımız Sayın Kemal Kılıçdaroğlu'nu ziyaret ederek şehrimiz için yaptığımız ve yapmayı planladığımız çalışmalar hakkında kendilerine bilgiler verdim.

Ayrıca ana sponsoru olduğumuz Bahçelievler Kazısında bulunan en eski komşularımıza ait seramik bir kabın replikasını hediye ettiğimiz Sayın Genel Başkanımıza nazik misafirperverlikleri için teşekkür ediyorum.”dedi.

SUBAŞI ADAYLIK İÇİN SÖZ ALDI MI?

Önümüzdeki yerel seçimler için Belediye Başkan adayları henüz belli olmazken kamuoyunda CHP’nin en güçlü adayının  mevcut Başkan V. Melek Mızrak Subaşı olduğu konuşuluyor. Subaşı’nın bu ziyaretinde ise Kılıçdaroğlu’ndan adaylık için söz alıp almadığı merak konusu oldu.

Diğer yandan, Kılıçdaroğlu'nun adaylığı kesin olan isimlerle görüşmeye başladığı, bu nedenle de Subaşı'nı davet ettiği iddia edildi. 

Subaşı'nın yerel seçimlerde belediye başkanlığına aday olmasına kesin gözüyle bakılırken bu konuda ilerleyen günlerde açıklama yapması bekleniyor. BETÜL KESİK