İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı İmamoğlu'na Bilecik gezisi sırasında eşlik eden Bilecik Belediyesi Başkan Vekili Melek Mızrak Subaşı, sosyal medyanın gündemine oturdu.

 Başkan Ekrem İmamoğlu, Bilecik’te birtakım ziyaretlerde bulunmasının ardından Bozüyük’te yapılacak ‘Kurtuluş Savaşı Anı Evi ve Seyir Terası’ projesinin temel atma törenine katıldı. İmamoğlu’na Bilecik Belediyesi Başkan Vekili Melek Mızrak Subaşı da eşlik etti.

 Güzelliği ile birçok insanın dikkatini çeken Başkan Subaşı, dünyaca ünlü Game Of Thrones dizisinde gümüş saçları ve güzellikleriyle dikkat çeken Targeryan hanesinden olan Daenerys Targeryan’a benzetildi.  Dizide “Ejderhaların Annesi”, “Fırtınadan doğan” “Zincirkıran” gibi unvanları olan  Daenerys Targeryan, güzelliğinin yanında cesur ve güçlü lider özellikleriyle dikkat çekiyordu.

Başkan Subaşı’nın İmamoğlu ile birlikte çekilen fotoğrafların ardından gözler Bilecik’e ve güzel Belediye Başkanına çevrildi.  Ulusal haber sitelerinde, Twitter’da ve Ekşi Sözlük’te  Türkiye gündemine oturan Başkan Subaşı için gelen övgü dolu yorumların bazıları şu şekilde oldu: