Osmaneli Belediye Başkanı Münür Şahin, 14 Mayıs genel seçimlerinin sorunsuz bir şekilde geçmesinden dolayı ilçe halkına teşekkür etti.

Şahin, mesajında şu ifadelere yer verdi:

“14 Mayıs genel seçimlerinde ilçemizde ve köylerimizde Seçimler son derece demokratik ortamda, tüm partilerimizin ve halkımızın sağduyulu hareketleri ile ilçemize yakışan olgunlukta gerçekleşti. Tüm partilerimize ve hakkımıza teşekkür ediyoruz.

Osmaneli halkına ve köylerimize Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan ve Milletvekilimiz Halil Eldemir’e gösterdikleri destek ve oyları İçin çok teşekkür ediyoruz. İlimizden Milletvekilllerimiz Halil Eldemir ve Yaşar Tüzün’ü kutluyor ve başarılar diliyoruz.

Cumhurbaşkanlığı 2.tur seçimleri için iki hafta sonra sandığa gideceğiz. Meclis çoğunluğunu alan Cumhur İttifakının Adayı Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan %49,5 oy oranı ve 2.520.264 oy farkıyla Kemal Kılıçdaroğlu’nu geçerken,2.turda inşallah seçimi kazanarak Cumhurbaşkanlığına devam edecek.

Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün vazgeçilmezi tam bağımsızlık, emperyalizme karşı mücadele, misakı milli sınırları, yerli ve milli sanayi, üniter devlet yapısı vb. bir çok hedefi terk ederek, teröre destek veren HDP’nin de Cumhurbaşkanı adayı olarak ortaya çıkan Kılıçdaroğlu hakkımızdan cevabını aldı.

Türk halkı 2.turda da Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün partisini bölücülere, terör sevicilerine, emperyalistlere, ABD ve AB’nin sofrasına meze eden, Türk halkına hiç bir umut vermeyen Kılıçdaroğlu’na gereken dersi sandıkta bir kez daha verecek.” KIYMET TUNCA

Editör: BETÜL KESİK