Osmaneli Belediyesinin en büyük hizmetlerinden biri olan ve Belediye bütçesine büyük katkı sağlayan Prof. Dr. Yunus Söylet İçmeler Tesislerinin ek yatırımla yüzde 100 büyütüleceğini söyleyen Osmaneli Belediye Başkanı Münür Şahin, “Geçmişte her yatırımımıza karşı çıkanların, bugün tesislerimizin geldiği mükemmel seviye sonrası, küçük akıllarıyla öneride bulunmaya ve karalama yapmaya hakları olamaz.” dedi.

2022-nin-en-cok-konusulan-isimlerinden-munur-15522658_6901_amp-2

Artan olağanüstü talep nedeniyle ek yatırıma ihtiyaç duyulduğunu ve yüzde 100 kapasite artışına gideceklerini belirten Başkan Şahin, “Bölgemizin en değerli tesisi haline getirdiğimiz İçmeler halkımızın yanı sıra yol müşterilerimizin de tercihi oluyor. İstanbul-Eskişehir yolu üzerinde en kalite ve en düşük fiyatla hizmet veren tesislerimizde gençlerimize istihdam, esnafımızdan mal ve hizmet satma olanağı sağlıyoruz.

Osmaneli Belediyesi her yatırımını hedeflerine uygun olarak ve planlı programlı yapıyor.

Geçmişte her yatırımımıza karşı çıkanların, bugün tesislerimizin geldiği mükemmel seviye sonrası, küçük akıllarıyla öneride bulunmaya ve karalama yapmaya hakları olamaz. Osmaneli halkı basiretsiz, dedikodudan başka yapacak bir şeyi olmayanlara 31 Martta gereken dersi 2019 yerel seçimlerinde olduğu gibi verecek.

Biraz sabır, az kaldı. dedikodulara, yalanlara devam edin. Yaptığınız yapacağınız en yetenekli olduğunuz konu bu.” ifadelerine yer verdi.

Kaynak: GAMZE ELMAS