AK Parti Bilecik İl Teşkilatı, yılbaşı gecesi boyunca fedakarca çalışan sağlık personellerini ve hastaları ziyaret ederek moral verdi. Ziyaretin öncülüğünü yapan AK Parti Bilecik İl Başkanı Serkan Yıldırım, sağlık çalışanlarının yanında olmanın önemine vurgu yaptı.

Bilecik Eğitim ve Araştırma Hastanesi acil servislerini ve 112 Acil Çağrı Merkezi'ni ziyaret eden AK Parti İl Başkanı Serkan Yıldırım, doktor ve sağlık personeli ile bir araya gelerek teşekkürlerini iletti. Ayrıca, hastanelerde tedavi gören ve servislerde yatan hastaları da ziyaret eden AK Parti ekibi, moral ve destek mesajları ile yeni yıllarını kutladı.

Başkan Yıldırım, yaptığı açıklamada, "Yeni yılı görevinin başında geçiren doktor, sağlık personeli ve 112 Acil Çağrı Merkezi’nde çalışan kahraman personellerimizi ziyaret ederek teşekkürlerimizi ilettik. Onların fedakarca çalışmaları, toplumumuz için büyük bir güvence ve hizmettir. 2024’ün tüm vatandaşlarımıza sağlık, huzur ve mutluluk getirmesini diliyoruz. Bu zorlu görevlerinde yanlarında olduğumuzu bilmelerini istiyoruz" dedi. NEVZAT KAPTAN

Editör: Korkmaz Kesik