AK Parti Vezirhan Belde Belediye Başkan Adayı Kemal Gergin'in için Cemal Bilim Kültür ve Kongre Merkezi'nde aday tanıtım toplantısı düzenledi. 

Tanıtım toplantısı yoğun ilgi görürken toplantıya; AK Parti Bilecik İl Başkanı Serkan Yıldırım, Cumhur İttifakı Bilecik Belediye Başkan Adayı Mustafa Yaman, AK Parti Vezirhan Belediye Başkan Adayı Kemal Gergin, belediye meclis üyesi adayları, il genel meclisi üyesi adayları, partililer ve vatandaşlar katıldı. Toplantıda Kemal Gergin projelerini açıkladı.

Gergin, projelerini anlattığı konuşmasında şunları aktardı: "2024 yılında belediyeye ait düğün salonumuz bedava olacak. 31 Mart günü seçilmemiz halinde ilk olarak ötekileştirmeyen, kibirden uzak, güler yüzlü bir belediyecilik anlayışını getireceğiz. Güzel beldemize 100 adet TOKİ yapımına başlayacağız. Yeni konut ve ticari imar sahaları açarak, beldemizin büyümesi için ne gerekiyorsa yapacağız. Tarihi Sakarya Demir Köprüsü'ne turizm attırmak için bir restoran, suya yüzde 50 indirim, LGS ve YKS için ücretsiz kurs ve kitap desteği vereceğiz. Güzel beldemizi ç turizmden faydalanmak için karavan kamp ve mesire alanları, kültür evi, konukevi,  ücretsiz süper lig maçları yayını vereceğiz. Güzel beldemizde önceliklerimiz arasında bulunan eğitim seferberliği ile uyuşturucu ile mücadeleye büyük önem vereceğiz. Yeni yüzme havuzu, kreş ve anaokulu yapacağız. En önemlisi 2024 yılında belediyeye ait düğün salonumuz bedava olacak. Biz Vezirhan'ın çocuğuyuz, Vezirhan'ımızın sorunları biliyoruz, ve çözeceğiz"

Kaynak: BETÜL KESİK