Bilecik Belediyesi’nde yaşanan Rüşvet olayı sonrası İçişleri Bakanlığı tarafından görevinden uzaklaştırılan Semih Şahin’in sosyal medyadan yaptığı paylaşıma Yiyecek Odası Başkanı Ahmet Subaşı, yorumları ile tepki gösterirken çarpıcı iddiaları ve gerçekleri gözler önüne serdi.

İçişleri Bakanlığı tarafından görevinden uzaklaştırılan Bilecik Belediye Başkanı Semih Şahin, son zamanlarda sosyal medyadan yaptığı paylaşımlar ile dikkat çekmeye çalışıyor. 

Genellikle gece yapılan paylaşımların ertesi gün silindiği de gözlenirken, Semih Şahin, en son “yorumsuz” olarak yaptığı paylaşımının altına şair Nazım Hikmet Ran’dan “Akrep gibisin kardeşim” adlı şiiri paylaştı.  

Şahin’in yaptığı paylaşıma Yiyecek Odası Başkanı ilimiz esnaflarından Bilecikspor eski Başkanı Ahmet Subaşı ise çarpıcı ve çok konuşulacak yorumda bulundu.

Ahmet Subaşı’nın “Aynen öyle, kabahatin çoğu senin. Sana herkes bağıra bağıra dedi ki bu Selçuk bizi indiriyor Başkan. Sen sessiz kaldın kimseyi dinlemedin. En iyisini Selçuk bilir dedin. Şimdi kimseyi günah keçisi yapma rica ediyorum. Sen bizi rezil ettin farkında değilmisin yeter Allah aşkına. Kimse salak değil yeter ya birde saçma sapan paylaşımlar yapıyorsun” yoruma karşılık veren Semih Şahin; “Ahmet Subaşı gel sana herşeyin doğrusunu anlatayım Ahmet.. Goygoyla, dedikoduyla karar verme” yorumunda bulundu.

Semih Şahin’den gelen bu cevaba ise Ahmet Subaşı, “Ben geldim sana zaten Başkanım, sana zaten zamanında geldim dedim ki burada bir sıkıntı var, Sen yook Selçuk’un olduğu yerde sıkıntı olmaz dedin. Bizde malum karşısında bulunan Başkan, iyi dedik. Ne oldu. Neyse bizimki az kaale alınmayacak kadar.

Benim karşımda kim olursa olsun Yalan söyleyeyim adam değilim Net

Ve hatta sana şunu da hatırlatmak isterim Acar Restoran’da bende vardım Sen hatırlamasan dahi” yorumunu yazdı.

Ahmet Subaşı’nın bu yorumlarına Semih Şahin, " Gel konuşalım Ahmet" dedi.  Ertesi gün ise bu yorumların Semih Şahin tarafından silindiği gözlendi.