CHP Osmaneli İlçe Başkamı İsmail Er, “İlçe Başkanlığı görevine Osmaneli’mizi kazanmak için adayım.” dedi. 

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Osmaneli İlçe Başkanı İsmail Er, Eylül ayında yapılacak olan CHP Osmaneli İlçe kongresinde ilçe başkanı olmak için yeniden aday olduğunu açıkladı. “İlçe Başkanlığı görevine Osmaneli’mizi kazanmak için adayım.” Diyen Er, açıklamasında şu ifadelere yer verdi:

“Değerli Büyüklerim, kıymetli Arkadaşlar ve sevgili kardeşlerim 1 Eylül 2023 Cuma Günü gerçekleşecek olan Osmaneli Cumhuriyet Halk Partisi İlçe Kongresinde İlçe Başkanlığı görevine Osmaneli’mizi kazanmak için adayım.

Parti içi demokrasimizin olmazsa olmazı kurultay takvimi açıklandıktan sonra geçtiğimiz günlerde Mahalle delege seçimlerini tamamladık. İlçemizde 2019 yılından bugüne 4 yıldır birlikte görev yaptığımız değerli ilçe yöneticisi arkadaşlarıma bu süreçte göstermiş oldukları sabır, hoşgörü ve gayretleri sebebiyle teşekkürü bir borç bilirim. Mayıs 2023 seçim çalışmalarında sahada bizlerin en büyük desteği partimizin öz gücü kadınlarımıza ayrıca teşekkürlerimi sunuyorum.

1 Eylül 2023 Cuma Günü Bahçe Saray Cafede gerçekleştireceğimiz parti içi demokrasi şöleninde İlçe Başkanlığını kazanmak için değil Osmaneli’mizi kazanmak için 1 dönem daha aday olduğumu belirtmek istiyorum.  2024 Mart ayında gerçekleştirilecek yerel seçimlerde vatandaşlarımızın teveccühü ile yerelde iktidarı alma hedefimizden şaşmadan çalışmalarımızı sürdüreceğiz.

Bu süreçte tüm partililerimiz ve desteklerini hiç bir zaman esirgemeyen halkımız ile bir bütün olmaya devam edeceğiz. 1 Eylül 2023 Cuma günü Bahçe Saray Cafe’de gerçekleştireceğimiz İlçe Kongremize değerli halkımızı ve partililerimizi davet ediyoruz.  1 Eylülde gerçekleşecek kongremizin öncelikle ilçemize, partimize hayırlı olmasını diliyor, saygılarımı sunuyorum.” KORKMAZ KESİK