Bilecik Belediyesi tarafından 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı etkinlikleri kapsamında çocuk şenliği gerçekleştirilecek.
Belediye Başkanı Melek Mızrak Subaşı’nın çocuklara 23 Nisan çocuk bayramı hediyesi olarak hazırlanan etkinliklerde birçok sürpriz eğlence ve ikram çocuklarla buluşacak.


23 Nisan Çocuk Bayramını büyük bir coşkuyla kutlayacağı çocuk şenliği Salı günü saat: 10:00’da Bilecik Belediyesi Vadipark Sosyal Tesislerinden başlayacak. Renkli ve güzel görüntülerin yaşanacağı etkinliklerde çocuklar saat: 18:00’a kadar gönüllerince eğlenme imkanı bulacak.
Tahta bacak ve eğlenceli maskotlar, şişme oyun grupları, sihirbaz ve interaktif gösterilerin çocuklarla bulaşacağı aktiviteler kapsamında çocuklara pamuk şeker, dondurma, patlamış mısır ve sürpriz ikramlar olacak.

ETKİNLİK ALANINA ÜCRETSİZ ULAŞIM İMKANI SUNULACAK

Şenlik alanına şehir merkezinden saatte bir ücretsiz ulaşımın yapılacağı etkinlik hakkında sosyal medya hesabında paylaşım yapan Belediye Başkanı Melek Mızrak Subaşı, ‘’Aydınlık geleceğimizim teminatı siz değerli çocuklarımızı, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Şenliğimiz için Vadipark'a davet ediyoruz! Bu özel günde sizleri unutulmaz bir şenlik ve eğlence programıyla karşılayacağız.’’ İfadelerini kullandı.

Kaynak: EMİNE TÜRKSOY