Listedeki isimler şu şekilde oldu:
ADALET VE KALKINMA PARTİSİ
BELEDİYE MECLİSİ ÜYELİĞİ ADAY LİSTESİ
İLİ: BİLECİK İLÇESİ: BOZÜYÜK BELDESİ: DODURGA
ASIL ÜYE
1 Nazif Yetim Esnaf
2 Musa Tuncay Emekli
3 AKİF ŞAN İŞÇİ
4 Mehmet Ali İnce Nakliyeci Turizm
5 Recep Üstün Elektirik/Esnaf
6 ARİFE GÜNNAR EV HANIMI
7 Ali Osman Erim İşçi
8 Alihan Kayaoluk Esnaf
ADALET VE KALKINMA PARTİSİ
BELEDİYE MECLİSİ ÜYELİĞİ ADAY LİSTESİ
İLİ: BİLECİK İLÇESİ: MERKEZ BELDESİ BAYIRKÖY
ASIL ÜYE
1 HÜSEYİN KARA İŞÇİ
2 SERDAR ÇEVİK İŞÇİ
3 AHMET KIZMAZ İŞÇİ
4 AHMET ÜNAL EMEKLİ
5 SAMET ER TEKNİKER
6 UMUT ŞİMŞEK NAKLİYECİ
7 TAYFUN DOĞAN ESNAF
8 SABRİ BULUT İŞÇİ
ADALET VE KALKINMA PARTİSİ
BELEDİYE MECLİSİ ÜYELİĞİ ADAY LİSTESİ
İLİ: BİLECİK İLÇESİ: MERKEZ BELDESİ VEZİRHAN
ASIL ÜYE
1 HASAN AKYOL ESNAF
2 SERDEN DOKAN ESNAF
3 SAİM ATAMAN ESNAF
4 ALAATTİN BAŞHAN İŞCİ
5 HASAN YAMAN EMEKLİ
6 FİTNAT CEYHAN ÖĞRENCİ
7 YAŞAR GÜLEÇ TEKNİSYEN
8 NEVZAT ARITAŞ ESNAF
ADALET VE KALKINMA PARTİSİ
BELEDİYE MECLİSİ ÜYELİĞİ ADAY LİSTESİ
İLİ: BİLECİK İLÇESİ: BOZÜYÜK
ASIL ÜYE
1 Ali AVCIOĞLU EMEKLİ
2 MEHMET DOĞAN TUNÇ ESNAF
3 MERVE ÜNSAL MİMAR
4 HARUN ORHAN TOP EMEKLİ
5 ABDURRAHMAN KIRGIZ SANAYİCİ
6 ADNAN ÖZEL MALİ MÜŞAVİR
7 KAMİL POYRAZ SERBEST
8 GÜL KURT SERBEST / ÖZEL
9 İSMAİL SEYHAN ESNAF
10 AHMET UMUT İŞÇİ
11 CELAL BAKIR EMEKLİ
12 ZAFER AKKAYA ESNAF
13 MİTHAT CAN CEYHAN ESNAF
14 İSMAİL ÇELİK EMEKLİ
15 HİKMET ERTEKİN ESNAF
16 NACİ CAN ESNAF
17 ERTAN TURGUT ERKEK KUAFÖRÜ
18 ALİYE OĞULBALI ESNAF
19 MEHMET YILMAZ YÖNETİCİ
20 HAYRETİN DUMAN İŞÇİ
21 NECMİ KAPLAN EMEKLİ
22 İSMAİL BUZ SERBEST /ÖZEL
ADALET VE KALKINMA PARTİSİ
BELEDİYE MECLİSİ ÜYELİĞİ ADAY LİSTESİ
BİLECİK İLİ İNHİSAR İLÇESİ
ASIL ÜYE
1 HAKKI KARACA EMEKLİ
2 ŞULE YILMAZ EV HANIMI
3 ALİ ÜRKER EMEKLİ
4 MEVLÜT AYANOĞLU EMEKLİ
5 SALAHATTİN KOYUNLAR EMEKLİ
6 MEHMET DİNGEÇ EMEKLİ
7 HALİL CAN EMEKLİ
8 İSMAİL TİRYAKİ EMEKLİ
ADALET VE KALKINMA PARTİSİ
BELEDİYE MECLİSİ ÜYELİĞİ ADAY LİSTESİ
BİLECİK İLİ MERKEZ İLÇESİ
ASIL ÜYE
1 NUSRET DAHİL BİLECİK -EMEKLİ
2 BAHADIR GÜLER GÜRPINAR -DANIŞMANLIK
3 GÜLCAN NAMAL - ESNAF
4 HAMDİ SALT -EMEKLİ
5 HASAN CİNİT - EMEKLİ
6 SEZER SARGIL - TEKNİSYEN
7ÇETİN KAYA - ESNAF
8 MUHAMMET KARADAYI - MİMAR
9 TURGAY YILDIZ SARIKAMIŞ - ESNAF
10 KÖKSAL ARSLAN - EMEKLİ
11 KAZIM BAŞARAN KONARI - ESNAF
12 ATİLLA ERCAN - İNŞAATCI
13 OĞUZHAN ÖKSÜZ- ESNAF
14 SELÇUK DUMAN - ŞÖFÖR
15 ŞÜKRÜ DEMİRCİ - ŞÖFÖR
16 HAKİF PEKİNCE- EMEKLİ
17 AHMET MERT YILDIRIM - ESNAF
18 ŞAHİN TURAN- ESNAF
19 ÇİĞDEM KESKİN - ÖĞRETMEN
20 AHMET KARABIYIK -EMEKLİ
21 FATMA ERCAN - EMLAKÇI
22 ALPER BADAK - İŞÇİ
BELEDİYE MECLİSİ ÜYELİĞİ ADAY LİSTESİ
BİLECİK İLİ OSMANELİ İLÇESİ
ASIL ÜYE
1-ŞABAN GÜDEM-ESNAF
2-MUSTAFA ÇAKICI- EMEKLİ
3-DURSUN AĞCA-SERBEST
4-ERSİN UĞUR-ESNAF
5-TUNCAY KÖSE-
6-FAHRİ GEÇİM- ESNAF
7-ABDULLAH TUFAN-EMEKLİ
8-EMİNE TOSUN -SERBEST
9-YAŞAR USLU
10-MEHMET ARPA
BELEDİYE MECLİSİ ÜYELİĞİ ADAY LİSTESİ
BİLECİK İLİ PAZARYERİ İLÇESİ
ASIL ÜYE
1SELAMİ ÖZDİL -EMEKLİ
2ERKAN KARAKAŞ-SERBEST
3ORHAN MERGEN-SERBEST
4HÜSEYİN ÜNAL-SERBEST
5-SEVDA YILMAZ-EV HANIMI
6YAŞAR KARABEY-EMEKLİ
7FAHRİ SEVİM -İŞÇİ
8AHMET KAYRAK-İŞÇİ
ADALET VE KALKINMA PARTİSİ
BELEDİYE MECLİSİ ÜYELİĞİ ADAY LİSTESİ
BİLECİK İLİ GÖLPAZARI İLÇESİ
ASIL ÜYE
1 İSMAİL KARA
2 YAŞARİYE AKKAYA
3 MEHMET YILDIRIM
4 OSMAN KERVAN
5 ALİ ŞENEL
6 ARZU İNEBOLULU
7 HAMDİ ÇETİNKAYA
8 FATMA ESEN
ADALET VE KALKINMA PARTİSİ BELEDİYE MECLİS ÜYESİ ADAY LİSTESİ
İLİ BİLECEK İLÇESİ YENİPAZAR
1 RESÜL ALKAYA -EMEKLİ
2 MEHMET CEYLAN -EMEKLİ
3 İBRAHİM ÇELİK -ESNAF
4 HÜSEYİN GÜVEN -ESNAF
5 ADİL ÖZKAN -EMEKLİ
ADALET VE KALKINMA PARTİSİ
İL GENEL MECLİSİ ÜYELİĞİ ADAY LİSTESİ
İLİ: BİLECİK İLÇESİ: BOZÜYÜK
ASIL ÜYELER
1 MESUT ÇETİN ESNAF
2 ERDİNÇ GESGE YÖNETİCİ
3 MUSTAFA UYAN İŞÇİ
4 GENÇAĞA SERASLAN SERBEST
ADALET VE KALKINMA PARTİSİ
İL GENEL MECLİSİ ÜYELİĞİ ADAY LİSTESİ
İLİ: BİLECİK İLÇESİ: İNHİSAR
ASIL ÜYELER
1 NİHAL ARSLAN İŞÇİ
2 HÜSEYİN ÖTEYAKA İŞÇİ
ADALET VE KALKINMA PARTİSİ
İL GENEL MECLİSİ ÜYELİĞİ ADAY LİSTESİ
İLİ: BİLECİK İLÇESİ: MERKEZ
ASIL ÜYELER
1 OSMAN YILMAZ EMEKLİ
2 ZEKİ KAYADELEN ESNAF
3 SALİH ELMAS EMEKLİ
4 OĞUZ YİĞİT EMEKLİ
5 M.GÖKALP ŞAHİN SERBEST
ADALET VE KALKINMA PARTİSİ
İL GENEL MECLİSİ ÜYELİĞİ ADAY LİSTESİ
İLİ: BİLECİK İLÇESİ: OSMANELİ
ASIL ÜYELER
1 ALPER KARADAĞ ESNAF
2 EROL CENGİZ SERBEST
ADALET VE KALKINMA PARTİSİ
İL GENEL MECLİSİ ÜYELİĞİ ADAY LİSTESİ
İLİ: BİLECİK İLÇESİ: YENİPAZAR
ASIL ÜYELER
1 YÜCEL KAYA EMEKLİ
2 MEHMET YILMAZ EMEKLİ
ADALET VE KALKINMA PARTİSİ
İL GENEL MECLİSİ ÜYELİĞİ ADAY LİSTESİ
İLİ: BİLECİK İLÇESİ: PAZARYERİ
ASIL ÜYELER
1 ALAATTİN EMRAL EMEKLİ
2 MEHMET YETİMLER SERBEST