Bilecik Belediyesi Zabıta Müdürlüğü, 10-16 Mayıs Dünya Engelliler Haftası etkinlikleri kapsamında Bilecik Belediyesi +1 Mutluluk Kafe’de çalışan özel gereksinimli çalışanları ziyaret ederek özel gereksinimli bireylerin talep ve görüşlerini dinledi.

Bilecik Belediyesi Zabıta Müdürlüğü görevlileri, Bilecik Belediyesi +1 Mutluluk Kafe’de çalışan özel gereksinimli çalışanları ziyaret etti. 10-16 Mayıs Dünya Engelliler Haftası etkinlikleri kapsamında düzenlenen ziyarette özel gereksinimli çalışanlar Zabıta Müdürlüğü çalışanlarıyla birlikte sokak oyunları oynadı ve çay içerek sohbet etti.

Bilecik Belediyesi Sosyal Destek Hizmetleri Müdürü Gülnur Genç Ay ve kafe çalışanları tarafından karşılanan Zabıta Müdürlüğü görevlileri, zabıta çalışanları olarak yaptıkları çalışmaları anlattı,  özel gereksinimli bireylerin talep ve görüşlerini dinledi.

Bilecik Belediyesi Zabıta Müdürü Mücahit Öndersev, yaptıkları etkinlik dolayısıyla büyük mutluluk yaşadıklarını belirterek, ‘’Zabıta Müdürlüğü çalışanları olarak, 10-16 Mayıs tarihleri arasında kutlanan Engelliler Haftası kapsamında Bilecik Belediyesi +1 Mutluluk Kafe çalışanlarını ziyaret ettik. Biz sürekli Zabıta Müdürlüğü olarak buradaki arkadaşlarımızla diyalog halindeyiz. Çünkü onlar bizden kalplerinin güzelliğiyle artı bir konumundalar. Hayatın, onlar için ne kadar güzel olursa bizler için de güzel olacağının farkındayız ve farkında olmalıyız. Çünkü bizler de her an o kategoriye girebiliriz. Buradaki arkadaşlarımızı çok seviyoruz, iyi ki varlar.’’ İfadelerini kullandı. +1 Mutluluk Kafe çalışanları da yapılan sürpriz ziyaret dolayısıyla duydukları memnuniyeti belirterek, zabıta görevlilerine teşekkür etti.

Etkinlikte +1 Mutluluk Kafe çalışanları, Zabıta Müdürlüğü görevlileriyle voleybol ve yakar top oynadıktan sonra çay içerek, sohbet etti.

Kaynak: EYÜP KELEBEK