Yeniden Refah Partisi Bilecik İl Başkanı Cafer Arslanboğa, Pandemi dönemi ve Covid19 aşılarıyla ilgili basın açıklaması yaptı. Sağlık Bakanı Fahrettin Koca’nın "Hastalık X" ile ilgili açıklamalarını hatırlatan Arslanboğa, “Pandeminin küresel bir oyun olduğunu söylediğimizde bizlere türlü türlü iftiralarda bulunmuştunuz.” dedi. Arslanboğa, açıklamasında şu ifadelere yer verdi:

“Geçtiğimiz haftalarda Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, Dünya Sağlık Örgütü'nün (DSÖ) açıklamalarının ardından gündeme gelen "Hastalık X" ile ilgili açıklama yaptı. Sosyal medya hesabı üzerinden açıklama yapan Bakan Koca şu ifadeleri kullandı:

 “Farzımuhal Hastalık. DSÖ’nün verdiği isimle X hastalığı. Gerçek hayatta karşılığı yok. İleride bir gün bir salgın yaşanacak olursa, ona hazırlıksız yakalanmamak için yapılan çalışmalarda teorik anlamda geçiyor. Siz rahat olun. Ve kendinizi soğuk algınlığından koruyun.”

Sayın bakanın yapmış olduğu bu açıklama bir kere daha 2019-2021 yıllarını kapsayan Sözde Pandemi dönemini hatırlattı.

Bu dönemlerde tüm Dünyada ve ülkemizde insanlarımıza akıl almaz bir tedbir alma furyası başlatmışlardı. Tüm medya ve sosyal medya kanallarından insanlara korku pompalayanlar eğer ki aşı yaptırmazsanız öleceksiniz diyenler, küresel sisteme direnenlere cahil diyenler, insanları okullara, üniversitelere kamu kurum ve kuruluşlarına almayanlar ve yaptırım uygulayanlar acaba bu konuda ne diyecekler merak ediyoruz.

Pandeminin küresel bir oyun olduğunu söylediğimizde bizlere türlü türlü iftiralarda bulunmuştunuz. İnsanlara avuç dolusu ilaçlar yutturup hastanelik ettiğiniz, PCR Testleri ve aşı baskısıyla işinden ve eğitiminden ettiğiniz insanların haklarını nasıl vereceksiniz?

Bugün başta Almanya olmak üzere bir çok Avrupa ülkesi covid19 aşısı yüzünden çeşitli mağduriyete uğrayan insanlara tazminat vermeye başladı ve hata yaptıklarını kabul etti.

Geçtiğimiz son 3 yılda ve bugünlerde sağlam ve hiçbir hastalığı olmayan insanların kalp krizi, kanser, nefes darlığı sebepleriyle vefat ettiğini görüyoruz. Bu şikayetler ile vefat edenlerin daha çok genç yaşta olan insanlar olması da akıllara Dünya Siyonizmin nüfus azaltma politikasını getiriyor.

Neticede görüyoruz ki küreselciler tiyatroyu tasarlıyor dünya ülkelerinin devlet başkanları da bu tiyatroyu uyguluyor.

Bu sözde Pandemi çılgınlığını ülkemizde iktidarı da muhalefet partileri de sonuna kadar destekledi. O dönemde sadece milletinin yegâne temsilcisi olan Yeniden Refah Partimiz küreselcilerin bu oyununa karşı dik durdu. Milletimizi uyardı.

Bizler sebepsiz yere aniden gelişen genç yaştaki ölümlerin takipçisi olacağız ve milletimizi aydınlatacağız. Buradan bir kere daha milletimize sesleniyoruz; ha AKP ha CHP bunların ikisi de işbirlikçi, ikisi de IMF’ci ikisi de Amerikancı ikisi de küreselci bunlardan bu ülkeye bir fayda gelmez.

Buna örnek verecek olursak 18 yıl aradan sonra sayın Cumhurbaşkanının CHP genel merkezini ziyaret edip CHP Genel Başkanı Özgür Özel ile el sıkışması verilebilir. Bu ve benzeri işbirlikçiler bizim boğazımızı sıkıyorlar. Biz bu boğazımızı sıkan ellerden Yeniden Refah Partisi ile kurtulacağız ve Yeniden Büyük Türkiye'yi kuracağız Allah'ın izniyle.”

Kaynak: EMİNE TÜRKSOY