Yeniden Refah Partisi (YRP) Genel Başkanı Fatih Erbakan’ın danışmanı ve Milli Gençlik Derneği Genel Başkanı Ahmet Özvatan, YRP Bilecik Belediye Başkan Adayı Cafer Arslanboğa, İl Genel Meclisi ve Belediye Meclisi Üyesi adayları ve partililer gazetemizi ziyaret etti.

YRP Bilecik Belediye Başkan Adayı Cafer Arslanboğa, seçim çalışmaları hakkında bilgi verdi. 31 Mart Yerel Seçimlerinde Bilecik’te iddialı olduklarını ifade eden Arslanboğa, önceki seçimlere göre bu seçim sürecinde daha büyük bir destek ve ilgi gördüklerini aktardı.

Önceki dönem YRP Bilecik Milletvekili adayı, YRP Genel Başkanı Fatih Erbakan’ın danışmanı ve Milli Gençlik Derneği Genel Başkanı Ahmet Özvatan, YRP’nin ülke genelinde oy oranını ciddi bir şekilde arttıracağını söyledi.

Yeniden Refah Partisi’nin üye sayısının son 6 ayda rekor bir seviyede yükseldiğini belirten Özvatan, 31 Mart yerel seçimlerinde Türkiye genelinde ve Bilecik’te iddialı olduklarını kaydetti. 1994 ruhu ile seçimlere hazırlandıklarını aktaran Özvatan, rant belediyeciliğine karşı olduklarını ifade ederek ‘Almaya değil vermeye geliyoruz’ dedi.

Kaynak: KORKMAZ KESİK