Yeniden Refah partisi Milletvekili adayı Ahmet Özvatan, seçim sonrası yaptığı açıklamada Bilecik’te partisinin Türkiye ortalamasından daha yüksek oy aldığını söyledi. Yeniden Refah Partisi’nin ilk defa seçimlere girdiğini belirten Özvatan, “Sonuç olarak Türkiye ortalamasının üzerinde bir oy alarak büyük bir teveccüh gördük.” dedi.

Özvatan, yaptığı açıklamada şu ifadeleri kullandı:

“Kıymetli Hemşerilerim; Yeniden Refah Partisi olarak ilk defa katıldığımız seçimlerde aziz milletimizin teveccühleriyle başta Muhterem Liderimiz Dr. Fatih Erbakan olmak üzere 5 tane milletvekilimizi TBMM’ne göndermenin mutluluğunu yaşıyoruz.

İlimizde ise 40 gün boyunca ilçe, belde, köy, mahalle ayak basmadık yer; sıkmadık el bırakmadan derdimizi, davamızı, projelerimizi anlattık.

Sonuç olarak Türkiye ortalamasının üzerinde bir oy alarak büyük bir teveccüh gördük. Bu çalışmalar esnasında büyük gayret göstererek fedakarlıklar yapan çok kıymetli il, ilçe, kadın ve gençlik teşkilatlarımıza hususi olarak teşekkür ediyorum. Bize duydukları güvenle ve gösterdikleri teveccühle onurlandırılan tüm hemşerilerime de ayrı ayrı teşekkür ediyorum, hürmetlerimi sunuyorum.” Korkmaz Kesik