Yeniden Refah Partisi Bilecik Belediye Başkan Adayı Cafer Arslanboğa, seçim çalışmaları kapsamında vatandaşlarla buluşmaya devam ediyor.

Bilecik Karadenizliler Derneği ve TOKİ Kadınlar Kahvesi ziyaretlerinde bulunan Arslanboğa, vatandaşların dertlerini dinleyerek projelerini anlattı.

Arslanboğa, “Gençlerimiz için, onların eğitimi, kültürel ve manevi gelişimleri en önemli önceliklerimiz arasında yer alacak. Kadınlarımızın, toplumumuzun temel taşı olduğunu unutmadan, onlara daha fazla söz hakkı ve imkan sağlamak için çalışacağız. Yaşlılarımıza saygı ve sevgimizi, onlara layık olduğu hizmetleri sunarak göstereceğiz.

Seçilmem durumunda, şahsıma ayrılan maaşı almayacağımı ve makam arabası kullanmayacağımı burada sizlerle paylaşmak istiyorum. Bu tasarruflar, şehrimizin ihtiyaç sahibi insanlarına daha fazla yardım edebilmek için kullanılacak. Ayrıca, adaletin sağlanması konusunda tavizsiz olacağım; suç işleyenlerden hesap soracağım ve Bilecik'i içinde bulunduğu kötü durumdan hep birlikte kurtaracağımıza inancım tamdır.”dedi.

Kaynak: EMİNE TÜRKSOY