GELENEKSEL FUTBOL TURNUVAMIZ,”TFF U-15 LEFKE CUP 2023” 24-27 AĞUSTOS TARİHLERİNDE YAPILACAK

Osmaneli ilçesinde her sene düzenlenen “TTF U-15 LEFKE CUP” futbol turnuvası bu yıl 24-27 Ağustos tarihleri arasında yapılacak.

Arda Güler, Ömer Faruk Beyaz, Hamza Akman, Rıdvan Yılmaz, Semih Kılıçsoy gibi birçok önemli oyuncunun keşfedildiği turnuvaya bu yıl Galatasaray, Fenerbahçe, Beşiktaş,Adana Demirspor, Başakşehir, Karagümrük, Sakarya Spor ve 1308 Osmaneli Belediye Spor takımları katılacak.

Turnuvayı duyurarak bilgi veren Osmaneli Belediye Başkanı Münür Şahin, iki grup halinde yapılacak turnuvaya futbol takımlarının yanı sıra, milli takım hocaları, Scout ekipleri, ulusal ve yerel basın ve sporseverlerin büyük ilgi göstereceğini belirtti.

Birçok önemli futbolcunun bu turnuvayla keşfedildiğini hatırlatan Başkan Şahin, “ Osmaneli bu turnuvalarla yıldızlar geçidine ev sahipliği yapıyor. Artık futbolda Türkiye’de altyapılarda önemli turnuvalar arasında yer alan organizasyonumuza katılacak takımlara başarılar diliyoruz. İlçemizdeki bu güzide turnuvaya katıldıkları için teşekkür ediyoruz. TTF, İstanbul ASKF, Bilecik ASKF ve Osmaneli Belediyesi olarak ana sponsorlarımızla güzel bir organizasyonu ilçemizde gerçekleştireceğiz.” dedi. GAMZE ELMAS

Editör: BETÜL KESİK