Yaşar Külhan, CHP'den Bilecik Belediye Meclis Üyeliği Aday Adaylığına başvurusunu yaptı.

Kısa bir süre önce Bilecik Belediye Başkan Yardımcılığına atanan ve başarılı çalışmalara imza atan Yaşar Külhan, görevinden istifa ederek Bilecik Belediye Meclis Üyesi olmak için aday adaylığı başvurusunda bulundu.

"Şehrimize daha fazla katkı sağlamak için Belediye Meclis Üyesi Aday Adaylığına başvuru yaptığını dile getiren Külhan; “Sayın Bilecik Belediye Başkanım Melek Mızrak Subaşı ile çıktığımız bu yolda benim de Belediye Meclis Üyeliği Aday Adaylığımı açıkladığım bugün hepimize hayırlı olsun. Daha iyi bir Bilecik için bütün gücümüzle çalışacağımızdan kimsenin şüphesi olmasın. Bu sürecin ve sonucun milletimize hayırlı uğurlu olmasını diliyorum.” ifadelerini kullandı.

Belediye Başkan V. Melek Mızrak Subaşı’nın önümüzdeki yerel seçimlerde Başkan olarak göreve devam etmesi durumunda Külhan’ı kendi kontenjanından aday göstereceği öğrenildi.

Yaşar Külhan'ın adaylığı, gençlerin siyasette daha fazla yer alması yönünde olumlu bir örnek teşkil ederken teknik anlamdaki bilgi ve birikiminin belediye meclisinde şehre olumlu yansıyacağı görüşünü de güçlendiriyor.KORKMAZ KESİK

Editör: Korkmaz Kesik