Cumhur İttifakı Bilecik Belediye Başkan adayı Mustafa Yaman, Emniyet11 Spor Kulübü tarafından düzenlenen iftar programına katıldı. Spor kulübünün yöneticileri, sporcular ve onların aileleriyle bir araya gelen Yaman, samimi bir ortamda gerçekleşen buluşmada büyük ilgi gördü.

Sporsever kişiliği ile tanınan ve her zaman spora olan destekleriyle bilinen Yaman, iftar sonrası yaptığı konuşmada, spora ve genç sporcuların gelişimine yapacağı desteklerden bahsetti. Sporun ve sporcuların önemine vurgu yapan Yaman, "Gençlerimizin sağlıklı birer birey olarak yetişmeleri için sporun ve sporcularımızın yanındayız. İnşallah seçimden sonra Bilecik’i skandallarla anılan bir şehir olmaktan çıkarıp, özellikle eğitim ve spor alanında başarılarıyla anılan bir şehir haline getireceğiz." dedi.

Mustafa Yaman'ın spora ve gençlerin gelişimine verdiği önem, Bilecik Belediye Başkanlığı için yürüttüğü seçim kampanyasında da önemli bir yer tutuyor. Sporun birleştirici gücüne ve gençlerin potansiyeline inanan Yaman, Bilecik'i sporun ve gençlerin şehri yapma vizyonunu vurguladı

Yaman'ın iftar davetindeki konuşması, sporcular ve aileleri tarafından memnuniyetle karşılandı.

.

Kaynak: KORKMAZ KESİK