Cumhur İttifakı Bilecik Belediye Başkan Adayı Mustafa Yaman, Kayıboyu Mahallesi sakinleri ile bir araya geldi.

31 Mart yerel seçimleri yaklaşırken Cumhur İttifakı Bilecik Belediye Başkan Adayı Mustafa Yaman seçim çalışmaları kapsamında vatandaşlarla bir araya gelmeye devam ediyor.

Başkan Adayı Yaman, son olarak Kayıboyu Mahallesi sakinlerini ziyaret etti. Yaman’a ziyaretinde; AK Parti Bilecik Milletvekili Halil Eldemir, AK Parti İl Başkanı Serkan Yıldırım, Cumhur İttifakı İl Genel Meclisi ve Belediye Meclis Üyesi adayları ve partililer eşlik etti.

Yaman, Mahalle konağındaki toplantıda vatandaşların sorun, talep ve önerilerini dinleyerek, tek tek not alırken, Bilecik Belediye Başkanlığını kazanması durumunda Kayıboyu Mahallesine, oyun parkı, mahalle konağı ve çok amaçlı salon, akıllı durak, halı saha, köprü aydınlatmasının iyileştirilmesi sözünü verdi.  

Yaman, mahalle sakinlerine yaptığı konuşmada şu ifadeleri kullandı: “Kayıboyu Mahalle sakinlerimizle bir araya geldik. Kayıboyu insanımızın misafirperverliği görülmeye değerdi.  Kayıboyu Mahallemizi doğalgazla kavuşturduk. Doğalgazın ulaşımı konusunda sıkıntı yaşayan 80 hanemizin doğalgaza ulaşmasını da sağlıyoruz. Kayıboyu mahallemizde doğalgazın ulaşmadığı yer kalmayacak.

İhmal edilen mahallemize göreve geldiğimizde oyun parkı, mahalle konağı ve çok amaçlı salon, akıllı durak, halı saha, köprü aydınlatmasının iyileştirilmesi sözümüzü veriyoruz.”

Kaynak: EMİNE TÜRKSOY