Cumhur İttifakı Bilecik Belediye Başkan Adayı Mustafa Yaman, Gölpazarlılar Kültür ve Kalkındırma Derneği tarafından düzenlenen programa katıldı. Yaman, ‘Bilecik'i hep birlikte daha yaşanabilir, daha gelişmiş bir şehir haline getireceğiz’ dedi.

31 Mart yerel seçimleri öncesinde çalışmalarına hız kesmeden devam eden Cumhur İttifakı Bilecik Belediye Başkan Adayı Mustafa Yaman, Gölpazarlılar Kültür ve Kalkındırma Derneği tarafından düzenlenen programa katıldı. Konak Kafe ve Restaurant'ta gerçekleştirilen buluşmaya, AK Parti Bilecik İl Başkanı Serkan Yıldırım, AK Parti Bilecik Merkez İlçe Başkanı Servet Yılmaz, önceki dönem Bilecik Milletvekili Tayfur Ün, AK Parti İl Genel Meclisi Üyesi Adayı Mustafa Cilali ve Bilecik Esnaf Kefalet Kooperatifi Başkanı Halit Gölcan gibi önemli isimler de katıldı.

Programa katılanları, dernek başkanı ve aynı zamanda Bilecik Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı olan Mehmet Ergün karşıladı. Yoğun katılımın olduğu buluşmada, Gölpazarlılar salona sığmadı. Bilecik'in geleceği ve yerel yönetim konuları üzerine samimi bir ortamda görüş alışverişi yapıldı.

Mustafa Yaman, Gölpazarlılara hitaben yaptığı konuşmada, Bilecik'in daha da ileriye taşınması için kararlılıkla çalışacaklarını ifade etti. Yaman, "Bilecik'i hep birlikte daha yaşanabilir, daha gelişmiş bir şehir haline getireceğiz. Cumhur İttifakı olarak, hizmet yolculuğumuzu birlikte sürdüreceğiz. Bilecik, hasret kaldığı gerçek belediyecilik hizmetlerine tekrar kavuşacak." dedi.

Buluşma hoş bir atmosferde geçerken, Bilecik’te yaşayan Gölpazarlılar ile önemli konularda fikir alışverişinde bulunuldu.

Kaynak: EMİNE TÜRKSOY