Bilecik'te seçim çalışmaları tüm hızıyla devam ederken, Cumhur İttifakı AK Parti Bilecik Belediye Başkan Adayı Mustafa Yaman, önemli sanayi kuruluşlarına ziyaretlerde bulunmaya devam ediyor. Bölgenin önde gelen firmalarından Cesan Vinç ve Bilecik Gömlek Sanayi’ni ziyaret eden Başkan Yaman,  şehrin ekonomik kalkınmasına yönelik projelerini paylaştı.

AK Parti Bilecik İl Başkanı Serkan Yıldırım, AK Parti Merkez İlçe Başkanı Servet Yılmaz, MHP Merkez İlçe Başkanı Önder Çakır, belediye meclis üyesi adayları ve teşkilat üyelerinin de eşlik ettiği Yaman, fabrika yetkilileri ve çalışanları ile samimi bir atmosferde bir araya geldi.

Ziyarette, Yaman'ın çalışanlara işlerinde başarılar dileyerek, Bilecik'in ekonomik ve sosyal gelişimine katkıda bulunacak projeleri hakkında bilgi vermesi dikkat çekti.

Mustafa Yaman, ziyaretlerde yaptığı açıklamalarda, Bilecik'in sanayi ve ticaret potansiyelini daha da geliştirecek, istihdamı artıracak ve yerel ekonomiye katkı sağlayacak projeler üzerinde çalıştıklarını belirtti. Yaman, "Bilecik'i birlikte yönetmek ve şehrimizi daha yaşanabilir, daha kalkınmış bir geleceğe taşımak istiyoruz. Sanayicilerimiz ve iş insanlarımızla el ele vererek, Bilecik'in potansiyelini en iyi şekilde değerlendireceğiz. Bilecikli hanım kardeşlerimiz için hazırladığımız projeler sayesinde kendilerine sağlayacağımız pozitif ayrımcılık ile üretimde artık kadınlarımız da ön planda olacak. " dedi.

Kaynak: BETÜL KESİK