Cumhur İttifakı Bilecik Belediye Başkan Adayı Mustafa Yaman, vatandaş buluşmalarına devam ederken;  çarşı esnafıyla bir araya geldi.

Ziyaret esnasında Yaman’a, AK Parti Bilecik Milletvekili Halil Eldemir, AK Parti Bilecik İl Başkanı Serkan Yıldırım, MHP Bilecik İl Başkanı Talha Özkan, AK Parti Merkez İlçe Başkanı Servet Yılmaz, MHP Merkez İlçe Başkanı Önder Çakır, Cumhur İttifakı Belediye Meclisi Üyesi Adayları, teşkilat yöneticileri ve üyeleri de eşlik etti. Güleryüzle karşılanan Yaman, esnaflar ve vatandaşlarla samimi bir sohbet ortamı oluşturarak, onların ihtiyaçlarını ve beklentilerini dinledi.

Mustafa Yaman’ın AK Parti İl Başkanlığı önünden yola çıkarak gerçekleştirdiği bu uzun soluklu buluşma, esnaflarla sıcak ve samimi bir diyalog ortamı sağladı. 

Yaptığı ziyaretlerde güven kazanan Yaman, Bilecik'e yönelik kararlılığını ve esnafla kurduğu güçlü iletişimi bir kez daha gözler önüne sermiş oldu. Çarşıdaki tüm esnafla görüşen Yaman, bir adayın esnafla temasını değil, aynı zamanda şehrin geleceğine dair birlikte çalışma azmini de göstermiş oldu.

Kaynak: GAMZE ELMAS