AK Parti Cumhur İttifakı Bilecik Belediye Başkanı Adayı Mustafa Yaman, Pazar günü yapılacak olan yerel seçimler öncesinde Bilecikli hemşehrilerine hitaben bir konuşma yayınladı.

Yaptığı konuşmada 31 Mart Yerel Seçimlerinin Bilecik’in geleceği açısından önemine vurgu yapan Yaman, “Unutmayın, Bilecik bizim evimiz, geleceğimiz, umudumuz. Bu seçim, sadece bir adayın seçilmesi değil, Bilecik’imizin geleceğinin şekillendirilmesidir. Gelin, bu yolda birlikte yürüyelim. Gelin, Bilecik’imizi birlikte inşa edelim.“ diyerek Bilecikli hemşehrilerinden destek istedi.

Mustafa Yaman’ın Bilecikli hemşehrilerine hitabında;

“Şehrin barışması ve kalkınması için çıktığımız bu kutlu yolda 18 Ocak’tan bu yana yaklaşık 70 gündür sahada sizlerle birlikteyiz. Her mahallemizin sorunlarını, dertlerini sizlerle bir araya gelerek tek tek dinlemeye gayret ettik ve projelerimizi sizlerden gelen önerilere ve ihtiyaçlara göre şekillendirdik.

Sunduğumuz projeler sadece bugünümüzü değil geleceğimizi de şekillendirecek. Çocuklarımıza ve gençlerimize bırakacağımız en büyük miras, onlara sağlam, mutlu ve umut dolu bir gelecek hazırlayabilmek. Bu yüzden, sizlerden aldığımız güçle, Bilecik’imizi yarınlara taşıyacak adımları atmaya hazırız.

Bu yolda en büyük güvencem, siz değerli Bilecikli hemşehrilerimin inancı ve desteği. Sizlerle el ele, gönül gönüle vererek, Bilecik’imizi hak ettiği yere taşıyacağız.

Unutmayın, Bilecik bizim evimiz, geleceğimiz, umudumuz. Bu seçim, sadece bir adayın seçilmesi değil, Bilecik’imizin geleceğinin şekillendirilmesidir. Gelin, bu yolda birlikte yürüyelim. Gelin, Bilecik’imizi birlikte inşa edelim.

Bizler hazırız. Bilecik’in geleceğini sizlerle inşa edeceğiz. Haydi Bilecik! Hep birlikte gülümseyeceğiz.” diyerek sözlerini tamamladı.

Kaynak: KORKMAZ KESİK