Vali Şefik Aygöl, geçtiğimiz Haziran ayında silahlı saldırıya uğrayan ve tedavisi devam eden Gazetemiz yetkilisi  Cafer Elmas’a geçmiş olsun ziyaretinde bulundu. Yapılanın haince bir saldırı olduğunu ve demokraside bu tür olayların kesinlikle kabullenilemeyeceğini vurgulayan Vali Aygöl, Elmas’a çok üzüldüğünü belirterek  acil şifalar diledi.


Diğer yandan gazetemiz Yetkilisi Cafer Elmas, Yazı İşleri Müdürü Gamze Elmas ve muhabirleri ile gündeme dair sohbet eden Vali Aygöl, Bilecik için gereken çalışmaların tüm hızıyla devam ettiğini ve yapılacak birçok hizmetin de hazırlığı içerisinde olduklarını kaydetti. Gazetemizin son sayısını da inceleyen Vali Şefik Aygöl, Bilecik’in sesi olan gazetemize  başarılar diledi.

Bilecik'in artık bir abisi var

Göreve kısa bir süre önce başlayan ve  çalışmalarıyla Bilecik’te birçok kişinin takdirini kazanan Vali Aygöl’e nazik ziyaretinden dolayı teşekkür eden Cafer Elmas, Vali Aygöl’ün Bilecik’te daha uzun süre görev yapması gerektiğine inandığını kaydederek, Bilecik'in bir abiye ihtiyacı olduğunu, halk ile iç içe olarak herkesin derdini dinleyen ve çözüm odaklı çalışmaları neticesinde artık Bilecik'in abisi olduğunu dile getirdi. Ziyaret, fotoğraf çekimi ile sona erdi.

21c02d6a-c11d-4120-8500-15586739b070 copy

841936de-b976-4c49-a019-332900507022 copy

Editör: Korkmaz Kesik