Vali Dr. Kemal Kızılkaya, emekçi gerçek basın mensupları ile bir araya geldi. Valilik makamında gerçekleşen ziyarette Vali Kızılkaya, basın mensuplarını ağırlarken taleplerini dinledi.

        Bilecik’te aktif ve resmi çıkan gazete, site ve ajans temsilcilerinden oluşan basın temsilcileri Vali Kemal  Kızılkaya’yı makamında ziyaret ederek yaşadıkları sorunları aktardılar.

        Basın mensuplarını dinleyip not alan Vali Kızılkaya, basının tüm sorunlarına hassaslıkla çözüm yolları üreteceklerini belirtti. Bilecik ve yerel basın hakkında basın mensupları ile fikir alışverişi yapan Vali Kızılkaya, emekçi basının her zaman yanında olduğunu da vurguladı.

        Vali Kızılkaya, göreve başladığı 6 aylık sürede Bilecik izlenimlerini ve Valilik çalışmalarını basın mensupları ile paylaşırken, sohbet havasında gerçekleşen ziyaret sonunda basın mensupları Vali Kızılkaya’ya nazik kabullerinden dolayı teşekkürlerini ilettiler.

        Vali Kemal Kızılkaya, yerel basın ile daha çok biraraya geleceğini belirtti ve hatıra fotoğrafı çekildikten sonra ziyaret sona erdi.

        Ziyarete Bilecik Olay Haber internet sahibi aynı zamanda İHA Bilecik İl Temsilcisi İbrahim Rafet Sünnetçi, DHA ajansı  İl temsilcisi Yarın Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Cafer Elmas, AA  İl Temsilcisi Yavuz Emrah Sever, Anka Ajansı İl Temsilcisi Gökay Şimşek, İHA Bilecik Muhabiri Cem Kaan Toka, 228 internet sitesi sahibi Ali Osman Çelikal, AA temsilcisi Değişim Gazetesi muhabiri Harun Kaymaz, Yarın Gazetesi Muhabiri Ufuk Artsın, Bilecik Olay Muhabiri Saliha Çalışkan katıldılar.