Bozüyük’te Ticaret ve Sanayi Odası tarafından düzenlenen, Geniş Katılımlı Müşterek Meslek Komite Toplantısında Bilecik Valisi Şefik Aygöl; sanayiciler, iş insanları ve meslek odaları temsilcileri bir araya geldi.

Bozüyük 4 Eylül Delux Toplantı Salonu’nda düzenlenen toplantıya Bilecik Valisi Şefik Aygöl, Eski Devlet Bakanı ve Milletvekili Bahattin Şeker, TSO Başkanı Veli Çelik, sanayiciler, iş insanları ve meslek odası temsilcileri katıldı.

Bozüyük TSO’nun 2024-2025 yıllarına ait öncelikli planlarının meslek komitesi üyeleri ile istişare edilmesi amacıyla gerçekleştirilen toplantıda TSO Başkanı Veli Çelik Oda tarafından yapılan faaliyetler, çalışmalar ve etkinlikler hakkında Meslek Komite Üyelerine açıklamalarda bulundu.

Vali Aygöl burada yaptığı konuşmada “Bozüyük bir ilçeden çok öte, bunu en başta ifade etmek istiyorum. Bugün bulunduğumuz konum, bulunduğumuz ortam bulunduğumuz hava,  bir ilçenin çok ötesinde bir havası var. Ben ilk önce bundan dolayı bu memlekete dününden bugüne sahip çıkan bütün iş dünyasına teşekkür ettiğimi ifade etmek istiyorum.” dedi.

Diğer yandan yıllardır süregelen Bilecik-Bozüyük kıyasına da net bir cevap veren Vali Aygöl, “Bozüyük ve Bilecik birbirine rakip değiller. Bozüyük ve Bilecik birbirini tamamlayan bütünler.” dedi.

Toplantı sonunda Bozüyük’ün sorunları ve çözümlerinin konuşuldu. KORKMAZ KESİK

Editör: BETÜL KESİK