Bilecik Valisi Şefik Aygöl, TSO Başkanı Mehmet Ergün ve TSO üyeleri 2016-2017 yılları arasında Bilecik’te görev yapan ve Bilecik’e önemli hizmetler kazandıran mevcut İzmir Valisi Süleyman Elban’ı makamında ziyaret ettiler.

29. Marble  Fuarı’na katılmak için İzmir’e giden Bilecik Valisi Şefik Aygöl, Bilecik Ticaret ve Sanayi Odası  Başkanı Mehmet Ergün, Yönetim Kurulu Başkan Vekili Yüksel Gökçedağ, Meclis Üyeleri; Aydın Avcı, Cafer Elmas, Ercan Düzgün, Hakkı Aynur, Şükrü Keskin Disiplin Kurulu Üyesi İbrahim Sak, Bilecik Genç Girişimciler İcra Kurulu Başkanı Ahmet Mert Yıldırım ve Oda Üyeleri Serdar Gençay ve Emin Yağcı Bilecik Eski Valisi, mevcut İzmir Valisi  Süleyman Elban'a ziyarette bulundular.

Uzun süren ve samimi bir ortamda gerçekleşen ziyarette Bilecik ve İzmir gündemine ilişkin konuşuldu. Vali Elban, Vali Aygöl’den Bilecik’te kendi zamanında yapımına başlanan projelerle ilgili bilgi alırken, Bilecik’te yapılan genel projelerle ilgili de istişarelerde bulunuldu.

Vali Elban;  Bilecik’e olan ilgi ve sevgisinin hala devam ettiğini, hasret duyduğunu, Bilecik’in kendisindeki değerinin asla kaybolmadığını ve ilk fırsatta Bilecik’e gelmek istediğini belirtti.

Bilecik’ten gelen misafirlerine İzmir Vali Konağının tarihi ile ilgili bilgiler de veren Vali Elban, ziyaretleri dolayısıyla çok memnun olduğunu iletti. Vali Aygöl de kendilerini ağırladığından dolayı Vali Elban’a teşekkür ederek en kısa zamanda kendisini de Bilecik’te ağılamaktan mutluluk duyacaklarını dile getirdi.

Ziyaret, karşılıklı görüş alışverişi ve sohbetin ardından sona erdi.

Kaynak: BETÜL KESİK