Bilecik’te göreve geldiğinden bu yana halkın taleplerini yakından dinleyerek, Bilecik’i makam koltuğundan değil halkın yanından yöneten Vali Aygöl, bayramlaşma töreni için de farkını ortaya koydu.

Vali Aygöl, halk ile olan samimi diyalog ve davranışları ile Bilecik halkının gönlünü kazanmaya devam ediyor. Bilecik’i herkes bilecek” sloganıyla yola çıkan Vali Aygöl, bu anlamda gerçekleştirdiği atılımlarla adından sıkça söz ettiriyor. Mesai kavramı tanımadan çalıştığı görülen Vali Aygöl, hafta sonları da köy köy dolaşarak hem kültürümüzü yakından tanıyor hem de halk ile istişarelerde bulunuyor.

Bürokrasinin soğuk yüzünün tam aksine güler yüzü ve samimiyetinin yanında çalışkanlığıyla da takdir toplayan Vali Aygöl, Kurban Bayramı bayramlaşma töreni için de Bilecik’te bir ilke imza attı.

14 Haziran Cuma günü saat 19.00’da Valilik Bahçesinde yapılacak bayramlaşma töreninde Vali Aygöl, sadece protokol ile değil, halk ile de bayramlaşacak.  Aynı zamanda yeni hizmet araçlarının da sunulacağı programa Vali Aygöl tüm halkımızın davetli olduğunu belirtti.

Kaynak: CAFER ELMAS