Bilecik’e yeni atanan Vali Şefik Aygöl, atandığı ilk günün ardından Bilecik’te basın mensuplarıyla bir araya geldi. Bilecik’in gelişimi adına bu işi profesyonelce yapan basın mensuplarıyla birlikte işbirliği yapmanın önemine vurgu yapan Vali Aygöl, Bilecik’te bugüne kadar yapılması gereken ve planlanacak her türlü çalışmanın takipçisi olacağının altını çizdi.

Polis evinde yapılan kahvaltılı toplantıda Bilecik’te faaliyet gösteren gazete, internet haber sitesi sahipleri ve temsilcileriyle  buluşan Vali Aygöl, bu işi hakkıyla ve profesyonel olarak yapan her basın mensubunun büyük önem taşıdığını belirtti.

Basın temsilcilerinin görüş ve önerilerini dinleyen Vali Aygöl, ortak akılla çalışmaya büyük önem verdiğini, Bilecik’in herkes tarafından bilinecek bir şehir haline gelmesi için tüm paydaşlarla işbirliği halinde olacağını ifade etti.

İçişleri Bakanlığına bağlı Nüfus ve Vatandaşlık İşleri Genel Müdürlüğü görevinden Bilecik Valiliğine atanan ve birçok ilde Kaymakamlık görevini de yürüten Vali Aygöl, “Burada görev yaptığım süre içerisinde herkesten fazla Bilecikli olacağım.” dedi.

Kısa sürede önemli adımlar atılması için gereken her takip ve çalışmanın mesai mefhumu dinlemeden yapılacağını da sözlerine ekleyen Vali Aygöl, Ankara ile olan bağlantılarının da bu anlamda devreye sokmak için her türlü girişimi gerçekleştireceğini vurguladı.

Toplantı, fotoğraf çekimi ile sona erdi. KORKMAZ KESİK