Bilecik Ticaret ve Sanayi Odası (TSO)  Başkanı Mehmet Ergün, Yönetim Kurulu, Meclis Üyeleri ve TOBB Bilecik Kadın ve Genç Girişimciler İcra Kurulu Başkanları 31 Mart 2024 Mahalli İdareler Seçimlerinde Bilecik Belediye Başkanlığı görevine seçilen Melek Mızrak Subaşı’nı makamında ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerinde bulundular.

Ziyarete, Bilecik Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkan Vekili Yüksel Gökçedağ, Yönetim Kurulu Sayman Üyesi Murat Özçelik, Yönetim Kurulu Üyeleri Abdülselam Ağdağ ve Cemil İnce, Meclis Üyeleri; Aydın Avcı, Bahattin Baran, Belkiya Altıntop, Ercan Düzgün, Ertan Onur, Fatih Umutlu, Hanifi Çelik, Hakkı Aynur, TOBB Bilecik Kadın Girişimciler İcra Kurulu Başkanı Nedime Filiz Eğilmez, Tobb Bilecik Genç Girişimciler İcra Kurulu Başkanı Ahmet Mert Yıldırım ve Genel Sekreter Doğan Gürkan Akyol katıldı.

Başkan Melek Mızrak Subaşı, Bilecik Ticaret ve Sanayi Odası Yöneticilerinin gerçekleştirdiği ziyaretten dolayı duyduğu memnuniyeti belirterek teşekkürlerini iletti.

Başkan Ergün,  Melek Mızrak Subaşı’na Bilecik Belediye Başkanı olarak seçilmesinden dolayı hayırlı olsun dileklerini iletti. Daha sonra sözlerinde; ”Bilecik Ticaret ve Sanayi Odası olarak Belediyemizle geçmişten bugüne her zaman müşterek paydaşlıklarda bulunduk bundan sonraki süreç içinde aynı şekilde, İlimiz adına hayata geçecek başarılı ve faydalı projeler için üzerimize düşeni yapmaya hazırız. Sayın Melek Mızrak Subaşı’na çalışmaların da başarılar diliyorum.” dedi

Kaynak: EMİNE TÜRKSOY