Kaliteli ve lezzetli dondurmanın keyfini yaşamak isteyenlerin tercihi Süt Kafe, günlük taze tatlı çeşitleriyle de müşterilerine lezzet şöleni sunuyor.

İçinde bulunduğumuz yaz sıcaklıklarında içimizi serinleten en güzel lezzetlerin başında dondurma geliyor. Bilecik’in tanınmış esnaflarından Ahmet Sarı’nın işletmeciliğini yaptığı Süt Kafe, müşterilerinin damaklarında unutulmayacak bir tat bırakacak dondurma çeşitlerini sunuyor. 

Enfes aromalar ve keçi sütünün birleşimiyle ortaya çıkan lezzet,  7’den 70’e herkes tarafından beğenilerek tüketiliyor. Süt Kafe, meşhur dondurmasının yanında; günlük ve taze şekilde üretilen sütlü tatlıları, helva ürünleri, irmik helvalı dondurma ve ev yapımı baklavaları ile de Bilecik’te kalitenin ve lezzetin adresi oldu.

Süt Kafe İşletme Sahibi Ahmet Sarı, bayramlarda sipariş üzerine ev baklavaları da yaptıklarını belirtirken, 1 Kilogram ve üzeri dondurma siparişlerinde eve servis hizmeti de sağladıklarını söyledi.

Whatsapp Image 2024 06 12 At 09.46.12

Sosyal medya hesapları üzerinden ürünlerini takip edebileceğiniz Süt Kafe, bu hesaplar üzerinden sipariş verme kolaylığı da sağlıyor.

Süt Kafe’yi sütcafe.11 ınstagram adresi ve süt kafe facebook adresinden takip edebilirsiniz.

Kaynak: KORKMAZ KESİK