Şeyh Edebali Üniversitesi Sürekli Eğitim Merkezi, alanında uzman akademisyen kadrosuyla öğrencilerin hedeflerine ulaşmasına destek oldu.

Bir başarı da Merkezde “KPSS-A Grubu Tekrar Kampı”na katılan Yıldız Mente’den geldi. 29-30 Temmuz ayında gerçekleştirilen 2023-Kamu Personeli Seçme Sınavında (Alan Bilgisi) KPSS P15 puan türünde Türkiye’de 36. olan Mente, KPSS P16 puan türünde 73. ve KPSS P48 puan türünde ise 221. oldu.

Üniversiteden yapılan açıklamada, “Konu anlatımları, deneme sınavları, soru anlatımları ve çözümleri gibi tekniklerle öğrencileri KPSS’ye hazırlarken sosyal ve kültürel aktiviteler de düzenleyerek sosyal hayatlarına katkıda bulunan Sürekli Eğitim Merkezimiz, yalnızca öğrencilere değil toplumun her kesimine hitap edecek nitelikte kurslar düzenlemeye de devam etmektedir. Ayrıca örgün eğitim olanağı bulunmayan kişilere uzaktan eğitim yoluyla kayıt yaptırarak online alabilecekleri e-sertifika imkanı da sunan Merkezimiz, her yaş grubu ve eğitim düzeyindeki bireylere hizmet vermektedir.

Kursiyerimizin elde ettiği bu büyük başarı aynı zamanda Üniversitemizin hedeflediği eğitim kalitesini de kanıtlamıştır. Yıldız Mente nezdinde tüm kursiyerlerimizi tebrik ediyor ve kendilerine iş yaşamlarında başarılar diliyoruz.” İfadelerine yer verildi. GAMZE ELMAS