AK Parti Gençlik Kolları 7. Dönem MKYK üyesi Büşra Ergenç,  Bilecik Belediye Başkanı Melek Mızrak Subaşı'nın seçim günü giydiği ceketin 122 bin TL olduğu iddiasını öne sürerek sosyal medya hesabından gündeme getirmişti.  Ergenç’e cevap ise ünlü modacı Barbaros Şansal’dan geldi, “Cehalet desem değil, yafta zaten işiniz…”

AK Parti İzmir Milletvekili Şebnem Bursalı'nın Monaco Yat Kulübü'nde yediği ıstakozun fotoğrafını paylaşmasıyla ilgili tartışmalar sürerken AK Parti Gençlik Kolları 7. Dönem MKYK üyesi Büşra Ergenç, Bilecik Belediye Başkanı Melek Mızrak Subaşı'nın seçim günü giydiği ceketi gündeme getirdi.

Ergenç, X (Twitter) hesabından “Istakoz konuşulurken Melek Mızrak Subaşı’nın seçim günü giydiği 122 bin TL’lik ceketi konuşalım.” mesajıyla bir gönderi yayınlarken,  Valantino markasının internet satışı yapan siteden aynı ceket olduğunu iddia ettiği bir ekran görüntüsü paylaştı.

Ergenç'in paylaşımı üzerine konuya giren modacı Barbaros Şansal, "Neye gülsem bilemedim? Cehalet desem değil, yafta zaten işiniz . Ne kumaş ne de modelin birbiri ile alakası yok. Beyaz olan ithal, kırmızı olan ise Türk Malı. Bence İSMEK kurslarına gidin. Hoş sizde de çakma Hermes Krokodil çanta vardır zaten." dedi.

Büşra Ergenç'in, "Paris Valentino'da kırmızısını bizzat gördüm. Beymen sadece beyazını getirmiş olabilir ama aklamaya çalışmak için yalan söylemeyin" demesi üstüne Barbaros Şansal şu ifadeleri kullandı:

"Valentino Garavani (İtalyan) artık Seikha Mosa' ya ait (Qatar) Ave Montaigne deki dükkan da, Sanırım Plaza Athene'de konakladınız çünkü köşesi ve geceliği 3500 Euro. Cebi güllü model ile paylaştığınız beyaz pantolon tayyör bambaşka, kaldı ki kullanıcılar altta Türkiye'de üretilmiş modelin 3000 TL satış görsellerini paylaşmışlar, Bana moda öğretmeye kalkışmayın, bunca yıllık size ise dikiş öğretmek benim haddim değil."

Büşra Ergenç, Barbaros Şansal'a cevap vermezken Twitter kullanıcıları Ergenç'in oy kullanırken çekilen fotoğrafındaki çantasına dikkat çektiler...

Kaynak: BETÜL KESİK