CHP Bilecik Belediye Başkan Adayı resmen Melek Mızrak Subaşı oldu.

Cumhuriyet Halk Partisi’nin Merkez Yönetim Kurulu toplantısının ardından düzenlenen parti meclisi toplantısında Melek Mızrak Subaşı’nın adaylığı resmen açıklandı .

CHP Parti Meclisi geçtiğimiz hafta gelen şehit haberleri ve yoğun gündemden dolayı toplanmamıştı. Bu nedenlerle gecikmeli de olsa bugün gerçekleşen parti meclisinde Subaşı’nın adaylığı kesin olarak açıklandı.

YARIN YAZARSA DOĞRU YAZAR

Geçtiğimiz ay internet haber sitemiz yarin11.com ve gazetemiz YARIN’da CHP’nin Bilecik’te ön seçim kararı almadığını, genel merkez kararı ile Belediye Başkan Adayı olarak Melek Mızrak Subaşı’nın gösterileceğini; Subaşı’nın bazı raporlarının  genel merkeze ulaşmadığından dolayı resmi olarak isminin açıklanmadığını kamuoyu ile paylaşmıştık.

Gelinen süreçte Subaşı’nın isminin resmen açıklanması, “YARIN yazarsa doğru yazar” ilkesini bir kez daha gözler önüne serdi.

İLÇE VE BELDE ADAYLARI DA BELLİ OLDU

Diğer yandan, CHP'nin Bozüyük Belediye Başkan Adayı Mehmet Talat Bakkalcıoğlu, Dodurga Belediye Başkan Adayı Özkan Genel, Osmaneli Belediye Başkan Adayı İsmail Er, Yenipazar Belediye Başkan Adayı ise Gökhan Özcan oldu. KORKMAZ KESİK

Editör: Korkmaz Kesik