Bilecik'te Cumhuriyet Halk Partisi'nin Belediye Başkan Adayı Melek Mızrak Subaşı, büyük bir katılımla gerçekleşen kadınlar matinesinde yüzlerce kadınla bir araya geldi.

Matineye katılan kadınlar ve gençler, yoğun ilgi gösterirken, Melek Mızrak Subaşı da kısa bir konuşma gerçekleştirdi. Konuşmasında, "Bizler Türk Kadınları olarak hep bir aradayız, güçlüyüz ve yenilmeyiz." ifadelerini kullanan Melek Mızrak Subaşı, katılımcılardan büyük destek gördü.

Melek Mızrak Subaşı, tüm kadınlarla birebir ilgilendi ve hepsiyle iletişim kurdu. Bu samimi yaklaşım, katılımcılar arasında olumlu bir atmosfer oluştururken, Melek Mızrak Subaşı'nın kadınlar ve gençlerle olan etkileşimi dikkat çekti.

Şeyh Edebali Üniversitesi yemekhanesinde gençlerle bir araya gelen Subaşı, gençlerin taleplerini dinledi. Öğrencilerle yakından ilgilenen ve bol bol sohbet eden Subaşı, “Gençlerin içinde, gençlerle birlikte daha güzel, daha hoşgörülü ve kimsenin ötekileştirilmediği birBilecik için hep birlikte çalışmaya devam ediyoruz.”dedi.

Kaynak: EMİNE TÜRKSOY