31 Mart yerel seçimleri öncesi vatandaşl bukuşmalarına devam eden CHP Bilecik Belediye Başkan Adayı  Melek Mızrak Subaşı Kayıboyu Mahallesi’nde vatandaşlarla bir araya geldi.

Bilecik’te yerel seçimlere yoğun bir tempoyla hazırlanan ve halk tarafından beğeniyle takip edilen Melek Mızrak Subaşı, Kayıboyu Mahalle ziyaretinde meşaleler ve tezahüratlarla karşılandı. İl Başkanı Ali Özdemir, Milletvekili Yaşar Tüzün, Merkez İlçe Başkanı Melih Karaçam, Belediye Meclis Üyesi Adayları ve partililerin de katıldığı ziyarete Kayıboyu Mahallesinde yaşayan vatandaşlar yoğun ilgi gösterdi.

SUBAŞI: "KAYIBOYU MAHALLESİ HİÇBİR SİYASİ PARTİNİN ARKA BAHÇESİ DEĞİLDİR"

Başkan Adayı Melek Mızrak Subaşı yaptığı açıklamada; “Bizler her zaman sizin yanınızdayız. Sizlerin eksiğinizin yanınızdayız. Neden canınız acıyorsa, neye ulaşamıyorsanız işte biz oradayız.

O yüzden her zaman sizinle bütünleşiyoruz ve yine sizinle bütünleşmeye geldik. Çok yorumlar yapıldı. Dediler ki Kayıboyu Mahallesi AKP’lidir, Kayıboyu Mahallesi MHP’lidir. Dedim ki Kayıboyu Mahallesi o zaman ki ismi Aşağıköy, onlar hizmet ister, kim onların gönlüne dokunursa gönülleri ondan yanadır. Hiçbir partinin de arka bahçesi değildir. Biz sizlerle sizler de bizlerle birliktesiniz. Hep birlikte kazanacağız.” ifadelerini kullandı.

Kaynak: BETÜL KESİK