Cumhuriyet Halk Partisi'nin genç ve samimi Belediye Başkan Adayı Melek Mızrak Subaşı, seçim çalışmalarına sıcak bir başlangıç yaparak ailelerle bir araya gelmeye ve ev ev dolaşarak hemşehrileriyle samimi sohbetler gerçekleştirmeye devam ediyor.

Whatsapp Image 2024 01 27 At 10.30.22 (1)

Her ziyaretinde yüzlerde tebessüm bırakan ve kalplere dokunan Subaşı, özellikle çocukların sevgi dolu tepkileriyle karşılaşıyor. Vatandaşların içtenlikle karşıladığı aday, onların sorunlarını dinleyerek çözüm odaklı yaklaşımlarını sunuyor ve güçlü bir dayanışma ruhuyla birlikte hareket etmeyi hedefliyor.

Whatsapp Image 2024 01 27 At 10.30.22

Subaşı, seçim çalışmaları kapsamında her fırsatta ailelerin ve vatandaşların yanında olmaya özen gösteriyor. Yetişebildiği her yerde ziyaretlerini sürdüren aday, Bilecik'in her kesimine eşit hizmet götürme gayretiyle hareket ediyor.

Melek Mızrak Subaşı'nın samimiyeti ve çözüm odaklı yaklaşımıyla Bilecik'e olan katkıları ve halk nezdindeki güveni her geçen gün artıyor. Subaşı, geleceğe umutla bakan bir lider olarak, halkının sesi olmaya devam edecek.

Kaynak: Korkmaz KESİK