23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla Söğüt’te festival havasında bir kutlama yapıldı.

Tören alanında gerçekleşen kutlama programına İlçe Kaymakamı Ömer Faruk Tuncer Belediye Başkanı Ferhat Durgut, protokol üyeleri, vatandaşlar ve çocuklar katıldı.

Programda konuşan Başkan Durgut, " Öncelikle tüm ulusumuzun 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramını kutluyorum. Geleceğin teminatı olan çocuklarımız için güzel bir program hazırladık. Çok güzel bir katılım oldu. Birçok gülen yüz gördük. Çocuklarımız mutlu görünce bizler daha da mutlu oluyoruz. Bizleri yalnız bırakmayan tüm vatandaşlarımıza ve çocuklarımıza teşekkür ediyoruz. Görevi devralalı henüz 19 gün oldu. İlgili müdürlerimiz ve personellerimizle çok kısa süre içerisinde bir organizasyon hazırladık.

Birtakım aksaklıklarımız olduysa, hem çocuklarımızdan hemde velilerimizden özür diliyoruz. İnşallah bu tarz etkinliklerimize devam edeceğiz. Gençlerimiz için güzel projelerimiz ve düşüncelerimiz var. Çok daha güzel etkinliklerimiz olacak. İlçemiz ve vatandaşlarımız için en iyisini yapmak istiyoruz. Bu süreçte personel arkadaşlarımız ve meclis üyesi arkadaşlarımız ile birlikte var gücümüzle çalışmaya devam edeceğiz." dedi

Kaynak: KIYMET TUNCA