2023-2324 Eğitim öğretim yılı Cuma günü sona erdi. Öğrenciler 90 günlük yaz tatili dönemine başladı. Eğitim öğretim yılı sona ererken birçok öğretmen ve okul müdürünün görev yerleri de değişti. Kozabirlik İlkokulu Müdürü Hüseyin Çetinkaya da görev yeri değişen okul müdürlerinden biri oldu.

Çetinkaya göreve başladığından bu yana öğrenci ve öğretmenlerle iletişimde babacan tavırları ile tüm Kozabirlik İlkokulu tarafından sevilen, başarılı bir müdür oldu. Kozabirlik İlkokulunda 2019 yılından bu yana 5 yıllık görev süresi boyunca öğrenci, öğretmen ve velilerin gönlüne taht kurdu ve hep takdirle söz edildi.

Kozabirlik öğretmen ve öğrencileri Müdür Çetinkaya’nın görev yeri değişiminden dolayı duygusal ve muhteşem bir veda süprizi yaptılar. Kozabirlik İlkokulu ailesinin en kıymetlisi olan Hüseyin Çetinkaya'ya yeni görev yeri olan Cumhuriyet İlkokulu'na geçmeden önce öğretmen ve öğrencileri tarafından çok anlamlı bir veda hazırlandı. Öğretmenlerinin, öğrencilerinin, yardımcı personelinin ve velilerinin gönlünde çok özel bir yeri olan Çetinkaya'yı, karne gününde ögrencileri ile birlikte anlamlı bir törenle uğurladılar. Okulun tüm katlarına yerleşen öğretmen, öğrenci ve yardımcı personelleri müdürlerine sevgilerini ve saygılarını gönülden alkışlayarak gösterdiler.

E3238C46 0784 4Ad1 Bdac 3E3335B063D1

Tüm okulda öğretmen ve öğrencilerin oluşturduğu sevgi koridorundan alkışlar eşliğinde bahçeye çıkarılan Çetinkaya’ya veda çiçeği takdim edildi. Çetinkaya, hatıra fotoğrafları ve iyi dileklerle yeni görev yerine uğurlandı. Ayrıca bir videoyla da bu anları ölümsüzleştirdiler.

Bilecik Kozabirlik İlkokulu’nda 5 yıl idarecilik görevini başarıyla yürüten Hüseyin Çetinkaya, Bilecik Cumhuriyet İlkokulu’na atandı.

Editör: EMİNE TÜRKSOY